Edition Amour Bägare 2 st silver
2020-02-09
731237
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BÄGARE, 2 st, silver, MEMA/ MGAB, Lidköping/ Uppsala, 1970-1991, handsmide, en kopp invändigt förgylld samt signerad Eric Löfman, höjd ca 40-55 mm, vikt ca 70 g