Antoni Tàpies
2020-02-07
731171
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTONI TÀPIES (1923-2012): färglitografi, "Lettre A", signerad i trycket, onumrerad, bladmått ca 75x55 cm
Fläckar, ej examinerad ur ram