Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALLAN EBELING(1897-1975):"Smederna", skulptur, brons, signerad Ebeling samt Torshälla, Eskilstuna, höjd ca 18 cm
Obetydligt slitage
731160
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här