Soffgrupp
2020-02-02
731083
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFGRUPP, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40, soffans längd 110 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage