C Göran Karlsson
2020-01-31
730949
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): ´´Kraftkälla´´, signerad C Göran Karlsson, 33/310, färglitografi, bildmått ca 38x28 cm