Lena Cronqvist etsning
2020-01-31
730890
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition, signerad Lena Cronqvist, 17/25, etsning, ca 25x24,5 cm