Karmstolar
2020-02-05
730765
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, betsat trä, samt imiterat gyllenläder, textil klädsel till sitsen, sitthöjd ca 46, högsta höjd 130 cm
Spricka i ryggens klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage