Brosch fjäril silver pärlor
2020-02-09
730726
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCH, sterlingsilver, 1900-talets början, i form av en fjäril, dekor av små orientpärlor, en violett sten och som ögon två röda stenar, förgylld baksida, bredd 3,5 cm
en liten pärla saknas
en pärla limmad