Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BELA HRADIL (född 1885-1968): Stilleben, signerad och daterad Hradil, olja på pannå, ca 66x51 cm
730717
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här