Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-01-30
730614
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben, otydligt signerad, olja på duk, 55x43 cm
Lös i ram