Bestick silver Norge
2020-02-09
730597
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BESTICKSERVISDELAR, 42 st, silver, Norge, 12 matskedar (längd ca 20 cm), 12 matgafflar (längd ca 20 cm), 5 bordsknivar med blad i rostfritt stål (längd ca 25 cm), 6 kaffeskedar (längd 11,5 cm) samt 7 teskedar (längd 13 cm), total vikt 1550 gram.
Bruksslitage, gravyr, några minder skedar med bucklor.