Fällbord
2020-02-04
730559
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets mitt, betsad björk, höjd ca 71 samt längd 84 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage