Karl Axel Pehrson emalj
2020-02-02
730483
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A Pehrson, emalj, numrerad 74/298, ca 60x43 cm