Figuriner fohundar
2020-01-29
730411
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
LEJONHUNDAR / FOHUNDAR, ett par, jadeit. Kina, 1900-tal, i form av fohundar, medföljande träsocklar, total höjd 16,5 cm.
Smärre slitage