Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2020-02-01
730378
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 939/1500, färglitografi, motivmått ca 54x40 cm