Hjalmar Strååt oljemålning
2020-01-29
730370
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): "Gina ger Matts mat", signerad Strååt, olja på pannå, 36x27 cm