Etsningar Brita Molin
2020-02-03
730270
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BRITA MOLIN (1919-2008): 5 st, etsningar, kompositioner, signerade, oramade, ca 37x31-40x49 cm