Light up the dark! Bordslampa Carlton Ware
2020-01-31
730256
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 200 SEK |
BORDSLAMPA, GUINNESS IS GOOD, England, 1900-talets mitt, i form av säl uppbärande klot/ljuspunkt, flintgods och vit glaskupa, märkt Carlton Ware, höjd ca 38 cm
Ytliga sprickor, krackelyrer