Caroline Af Ugglas färglitografi
2020-01-31
730043
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CAROLINE AF UGGLAS (1972): Motiv av kvinna i klänning på gård, signerad C. Ugglas, färglitografi, numrerad 121/225, tryckmått ca 39x57 cm
Ej examinerad ur ram