M Pyk
2020-02-22
730031
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Frukost med jamaren", signerad Madeleine Pyk 211/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm, oramad