M Pyk
2020-02-22
730030
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 201/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm, oramad