M Pyk Stockholm
2020-02-22
730025
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 248/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad