Petter Thoen färglitografi
2020-01-31
730012
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN, (född 1943): "Supergirl", signerad P Thoen, 11/375, färglitografi, bildstorlek ca 57x36,5 cm
Ej examinerad ur ram