M Pyk färglitografi
2020-01-29
730000
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad M Pyk, 206/250, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm, Oramad