Transcherbestick, silver
2020-02-03
729972
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRANSCHERBESTICK, 2 dlr, silver, originalask, delarna stämplade GA Dahlgren Malmö 1913, längd 26-29 cm
Smärre bruksslitage