Carl Kylberg litografi
2020-01-29
729930
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, blyertssignerad, litografi, 28/360, 50x63 cm
Bladet något gulnad