Safirarmband
2020-01-30
729923
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
ARMBAND, 14 k vitguld, fasettslipade safirer, sjuradigt, finska importstämplar, längd 19 cm, vikt ca 58 g
Slitage, en safir saknas.