Ljuskrona
2020-01-31
729903
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, blandstil, 8 ljuspunkter, stomme i patinerad metall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 100, diameter 80 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen