Madeleine Pyk kompostion färglitografi
2020-01-31
729855
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, signerad M Pyk samt E.A IX/XXV, färglitografi, bildmått ca 32x32 cm
Ej examinerad ur ram