Sängbord 1 par
2020-01-29
729795
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, nattduksbord, 1 par, 1900-talets andra hälft, Bodafors, bemålade, höjd 62, 39x58 cm
Bruksslitage