Joan Miro litografi
2020-01-29
729529
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, osignerad/onumrerad, färglitografi, ur DLM 151-152, 1965 Mourlot 379 , bladmått 38x28 cm