Hans Agne Jakobsson takarmatur Markaryd
2020-02-09
729516
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-tal, stomme i mässing med sex ljusarmar, höjd 155 cm, diameter 70 cm
slitage