Adrian Van Arkel
2020-02-01
729482
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): "Måleriverkstad, Spanien", signerad Van Arkel, olja på duk, ca 54x65 cm