Bruno Mathsson, dagbädd, "Berlin 57"
Klubbat för:
12 000 SEK
7 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin 57", dagbädd, brännstämplad "Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden" daterad 1982, modellen formgiven 1957, höjd ca 47, 194x90 cm
Utan madrass, spår efter madrass, smärre repor/slitage
729392
2020-01-30