Spegel med konsolbord Karl Johan
2020-01-30
729316
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL MED KONSOLBORD, mahognyfanér, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bordets höjd ca 77, 95x46, spegeln 163x82 cm
Fanerbortfall, sprickor, tassar saknas, senare glas, slitage