Tallriksbox Kina 18/1900-tal
2020-01-31
729223
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKSBOX, Kina, 18/1900-tal, lackarbete, höjd ca 14, 40x40 cm
Slitage, 1 ben saknas