Lampa till trappräcke Light up the Dark
2020-01-31
729164
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LAMPA, betsat och bonat trä, har varit monterad på trappräcke, håll botten för montering på tapp, 1900-talets första del, H ca 37 cm exkl lamphållare
Skador: Funktion ej kontrollerad, äldre el, löddning defekt i skärmhållare, SAV ansvarar ej för funktion