Olle Nordberg oljemålning
2020-01-28
729147
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med häst, signerad samt daterad 1964, olja på pannå, ca 38x46 cm