Japanska bronser
2020-02-12
729134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JAPANSKA BRONSER, 1 par tallrikar, Japan, 1900-talets första hälft, diameter 21 cm
Sedvanligt ytslitage