Arthur Bracegirdle TV Keracolor
2020-01-27
729120
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TV, "Keracolor", vit glasfiber, snurrbar, formgiven 1968 av Arthur Bracegirdle för Group Systems, H ca 94 cm
Skador: Repor och märken, sockel med avslag på kanten, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen