Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
SKRIN, (2), Ryssland, 17/1800-tal, Intarsiadekor med olika träslag, polykromt bemålat, mått ca 35x21 samt respektive 14x10 cm
Visst åldersrelaterat slitage
729028
2020-01-30