Banketter
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BANKETTER, 1 par, 1800-tal första hälft, sengustaviansk provinsarbete, bemålad, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 50, 61x46 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall
729009
Päivämäärä:
2020-01-30