Lennart Jirlow offset
2020-01-28
728892
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Tidningskiosk, signerad och numrerad L. Jirlow, PT, offset, bildstorlek 49x60 cm