Lena Linderholm färglitografi
2020-01-28
728891
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 300/1750, färglitografi, bildmått ca 73x54 cm