Philip von Schantz
2020-01-30
728756
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vas vid fönster, signerad och daterad v. Schantz -53, onumrerad, litografi, ca 21x30 cm