Cartier Santos Ronde damarmbandsur
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARTIER, damur, Santos Ronde, guld/stål, ca 1983, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, diameter 24 mm, inkl. originaletui, certifikat samt instruktionsbok
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar krona, bruksslitage, tavla med krackeleringar
728735
2020-01-29