Ring platina diamant
2020-02-01
728690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
RING, platina, briljant ca 1,40 ct, ej modern slipning, med tydliga Inclusions, 1920/30-tal, ostämplad, ringstorlek 16,5 mm, vikt ca 3 g