Anita Fröding oljemålning
2020-02-02
728654
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Skogspoetens höstdag", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 100x120 cm, oramad