Inge Schiöler
2020-01-31
728616
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Tallarna vid berget St, Jörgen 17 april 1958", pastell, signerad och daterad 1958, 41,5 x 32,5 cm.
Ej examinerad ur ram.