Jan Stenmark färgoffsettryck
2020-01-28
728571
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Ready Teddy", signerad Jan Stenmark, numrerad 10/150, färgoffsettryck, ca 36x44 cm